Superonline Adsl Kota Bilgisi

45976 Superonline Adsl Kota Bilgisi

Superonline Tellcom ile birleşmesiyle birlikte hizmetlerine yenilerini ekledi. Bunlardan bir tanesi de adsl kullanım detayları.

http://webislem.superonline.net/ adresine girerek karşınıza alttaki gibi bir resim gelecek. Müşteri numarası ve şifresini bilmeyenler. 0212 473 74 00 Superonline destek masasını arayarak gerekli bilgileri edinebilir.

Aşağıdaki resimlerde kotanızı nasıl öğrenebileceğinizi anlattım. Umarım işinize yarar. Yapamadığınız yer olursa en altta yorumlarınızı yazabileceğiniz yerim var. ORadan sorularınızı sorabilirsiniz. Resimleri üstüne tıklayarak büyültebilirsiniz.

 Superonline Adsl Kota Bilgisi

 Superonline Adsl Kota Bilgisi

 Superonline Adsl Kota Bilgisi

 Superonline Adsl Kota Bilgisi

Okumak5 Responses to “Superonline Adsl Kota Bilgisi”

 1. erkan says:

  yeni üye olduk hemen fatura gelmiş ne iş anlamadık siz üç kağıtcımısınız ne

 2. erkan says:

  bu durumu düzeltin hemen sadece ben değil çok kişi var hiç hoş bişey değil bu insanları kandırmayın ben ödemiyorum fatura felan iptal edin interneti nasıl süperse anlamadık

 3. elf says:

  sorun sadece bende mi bilmiorum ama erisim numarasını secmekte sorun var. seciniz diyor ama erisim numarası gözükmüyor…

 4. duygu says:

  bi türlü ne kadar kota harcadığımı göremiyorum yukarıdaki yazılanlarda yok ayrıca benim sayfamda .. kota detaylarıma girince göster diyorum sayfa bulunamadı dio napmam lasım ??

 5. cemal says:

  kaç cigabayt kota kullandığıma bakamıyorum tıklıyorum donuyor bu ne biçim iş

Yorum Yapın

Etiketler: , ,

Sitede yer alan makaleler ve yazılar tamamen bilgilendirme amacı ile verilmiştir. Doğacak sonuçlardan site yönetimi sorumlu değildir. Hastalıklarınızda doktorunuza danışmadan hiç bir tedaviye başlamayınız.